Logo
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Vaše DEDRA získala certifikát GREEN BRANDS!
23.09.2020

Vaše DEDRA získala certifikát GREEN BRANDS!

Vaše DEDRA získala certifikát GREEN BRANDS!
Certifikovaná EKO drogéria v EKO obaloch. Ako firma, ktorá sa zameriava na ekológiu a udržateľný rozvoj sme radi, že sa môžeme našim zákazníkom pochváliť certifikátom medzinárodnej organizácie GREEN BRANDS.
 
Po niekoľkých mesiacoch príprav, vyhodnocovania a overovania našich výrobkov, výrobných procesov, postupov a vplyvu našich výrobkov na životné prostredie sme získali certifikáciu GREEN BRANDS , ktorá spotrebiteľom slúži pre lepšiu orientáciu medzi bežnými a ekologicky šetrnými produktmi.
 
Tento certifikát je nezávisle overeným dôkazom toho, že to, čo robíme, robíme ohľaduplne k prírode . Certifikát GREEN BRANDS je dosiahnutím významnej méty a zlomovým okamihom v histórii našej firmy.
 
Zúčastnené spoločnosti dostanú príslušné veľmi obsiahle dotazníky na vyplnenie a následné hodnotenie. Dotazníky boli vytvorené v spolupráci s medzinárodným vedeckým inštitútom udržateľnosti SERI vo Viedni , nezávislou poradenskou spoločnosťou pre ochranu klímy a udržateľnosť ALLPLAN , ClimatePartner Austria z Viedne a členmi odbornej poroty z Českej republiky. ALLPLAN kontroluje a hodnotí validácia, vrátane všetkých podporných dokumentov a certifikátov.
 
Všetky značky, ktoré sa priblížia alebo jasne prekročí stanovenú úroveň hodnotenia " GREEN BRANDS Indexu ", sú následne predložené porote k rozhodnutiu. Porota má konečné právo veta a môže schváliť alebo zamietnuť certifikáciu značky pečaťou GREEN BRAND .
Porotu tvoria poprední odborníci na ekológiu a udržateľný rozvoj v Českej republike . Medzi členmi poroty patria napríklad zástupcovia Centra pre otázky životného prostredia, Univerzita Karlova , Komory obnoviteľných zdrojov energie alebo Hnutie Dúha .flower-2
 
Sme právom hrdí, že sa naša značka DEDRA INNOVATIONS a jej práca, umývacie a čistiace prostriedky a kozmetika získala certifikát GREEN BRANDS. Zaradila sa tým medzi popredné značky na medzinárodnom trhu, ktorým záleží na životnom prostredí a trvalo udržateľnom rozvoji.
 
AUTOR ČLÁNKU:
František Černý
Sefik v spoločnosti Vaše DEDRA sro
PUBLIKOVANÉ:
17.09.2020
 
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk